Arama:

Teslimat ve İade Bildirimi

Katılımcılar, etkinlik biletinin / giriş hakkının satın alımından en geç 24 saat içinde ve etkinliğin başlamasına en az 7 gün kala talep etmeleri durumunda ücret iadesi alma hakkına sahip olurlar.

Etkinlik açıklamalarında belirtilen ana etkinlik vaadi gerçekleşmemesi durumunda örneğin vadeliden eğitimcinin etkinlikte yer almaması veya etkinlik içeriğini değiştirmesi durumunda

Bu durumlar dışında kalan tüm sebepler ve kullanıcı kaynaklı aksaklıklar durumunda iade hakkı elde edilememektedir. Lütfen Kullanıcı Sözleşmemizi ve Mesafeli Satış Sözleşmemizi dikkatlice okuyunuz.

-Etkinliğin birden fazla zamanda veya günde icra edilmesi / gerçekleşmesi durumunda veya etkinliğin bir paket etkinlik olması durumunda iade için etkinliğin ilk kısmının başlangıcından en az 7 gün önce ve satın alma işleminin gerçekleşmesinden 24 saat içinde etkinlik giriş hakkınız / biletinizin iadesini talep edebilirsiniz.

-Etkinliğin bir kısmına veya tamamına dahil olunması; izlenmiyor olsa dahil giriş talimatları tatbik edilerek etkinliğe girilmesi durumunda iade hakkınız bulunmamaktadır.

-Etkinliğe girişte veya etkinliğin tatbikinde herhangi bir kullanıcı sınırlaması (yaş, coğrafya, tarayıcı, dil, cihaz vb.) olması durumunda kullanıcının belirlenen koşulları sağlayamaması durumunda etkinliğin başlamasına 7 gün kala ve satın alma işleminin tamamlanmasını muteakip 24 saat içinde iade işlemi için başvurabilirsiniz. Etkinliğin gerekliliklerini iyi okumak ve bu gerekliliklere uymak kullanıcı sorumluluğundadır. Herhangi bir nedenle etkinlik sırasında bir koşulu sağlamadığı tespit edilen kullanıcı etkinlikten çıkarılabilir / bağlantısı sonlandırılabilir. Bu koşulda kullanıcı iade hakkını kullanamamaktadır.

-Etkinliğin farklı bir saate alınması veya farklı bir mecraya taşınması söz konusu olursa kullanıcı iptal / iade haklarını kullanabilir. Bu durumda kullanıcı iptal başvurusunu yapmak durumundadır. Bunun için bilgi@gulcinuslu.com’a e posta yollamanız gerekmektedir.

-Kullanıcının ödeme yöntemi olarak havale yöntemini seçmesi ve ödeme adımlarını etkinlik başlamasından 3 saat evvel veya başlamasından sonra tamamlaması durumunda banka kontrol ve etkinlik onay süreçlerinin tamamlanamaması nedeniyle etkinliğe girişte sorun yaşayabilir. Bu durumda iptal / iade hakkı bulunmamaktadır. Lütfen etkinliğe kısa bir süre kalması durumunda ödeme adımlarını kredi kartınızla yapınız veya ödeme adımının tamamlanması için 3 saatten fazla süre tanıyınız.

-Mücbir bir sebepten dolayı kullanıcı etkinlik katılımını iptal etmek zorunda kalırsa ve iade talebinde bulunursa, bu konuda destekleyici belge ve dokümanlarını kullanıcı ibraz etmek zorundadır. Etkinlik başlamadan 3 saat önce bu acil durum bilgi@gulcinuslu.com’a bildirilmeli ve belgeler ibraz edilmelidir.

-Kullanıcının / Kullanıcıların etkinliğin başlangıç saatinde etkinliğe giriş yapmamaları ve biletlerini değerlendirmemeleri durumunda yayıncı etkinlik başlangıç saatinden sonra 15 dakika katılımcıları beklemekle yükümlüdür. Etkinlik Sahibi (Yayıncı) 15 dakikanın sonunda katılımcı olmaması durumunda etkinliği iptal edebilir. Bu iptal durumunda Kullanıcı / Kullanıcılar iade talebinde bulunamazlar. Kullanıcı /ların etkinlik saatinde hazır olmaları ve kendilerine beyan edilen katılım yöntemi ile etkinliğe katılmış olmaları beklenmektedir.

-Etkinliğin kullanıcının güvenliğini, sağlığını veya kişisel haklarını tehlikeye atması durumunda; kullanıcı etkinlikten bu konuyu belgeleyerek ayrılabilir. Bu durumda kullanıcı iade işlemine hak kazanır, fakat iade işlemini başlatmak ve destek ekiplerimize beyan etmek kullanıcının sorumluluğundadır.

-Etkinlik Sahibi (Yayıncı’nın) etkinlik içeriğinde belirlenen teknik detayları (ses, ışıklandırma, dil, yayın mecrası vb.) sağlayamaması ve etkinliğin yapılamaması / verimsiz geçmesi durumunda Kullanıcı/lar iade başvurusu yapabilirler. Konu destek ekibimiz tarafından incelenecek olup, kullanıcı/lar oluşan durum ve iade haklarıyla ilgili detaylı olarak bilgilendirilecektir. Kullanıcı haklarını önemsiyor ve en iyi etkinliğin yapılabilmesi için etkinlik sahiplerimize destek oluyoruz.

-Etkinlik öncesinde veya sonrasında destek ekibimiz yayınları incelemekte ve olası durumlara karşı minimum kalite standartlarımızın korunması için çalışmaktadırlar.

-Etkinlik için ödenen ücret, etkinlik sahipleri tarafından belirlenmekte olup Vela Ajans ve Danışmanlık aracı hizmet komisyonları ve kdv dahil tutardır. Kullanıcıdan herhangi bir koşulda etkinlik başlangıcından sonra ek bir ücret talep edilmesi durumunda kullanıcı etkinlik katılımını sonlandırabilir ve iade talebinde bulunabilmektedir.

-Kullanıcının etkinliğin görsellerini, fikri mülkiyet hakkı etkinlik sahibine ait herhangi bir materyalini veya içeriğini etkinlik sahibinden izin almadan depolamaya çalışması / kayıt etmeye çalışması / kullanmaya çalışması ve/veya herhangi bir platformda paylaşması durumunda Vela Ajans ve Danışmanlık kullanıcı hakkında yasal işlem hakkını gizli tutar. Bu durumda etkinlik sahibinin kullanıcının etkinliğe erişimini durdurma / etkinlikten çıkartma hakkı bulunduğu gibi kullanıcının iptal / iade hakkı da bulunmamaktadır. Lütfen tüm etkinlik içeriğinin ve materyallerinin Fikri Mülküyet hakkının Yayıncı’ya ait olduğunu unutmayınız.

-Etkinlik öncesinde belirlenen herhangi bir Premium özellik olması durumunda (malzeme satışı, etkinliği icra etmek için herhangi bir araç / malzeme veya materyal tedariği) etkinlik başlangıç saatinden 3 saat evvel bu malzemeler tarafınıza ulaşmadıysa lütfen destek ekibimizi bilgilendiriniz. Etkinliğin verimli icra edilemeyeceği bu durumda kullanıcının etkinlik katılımını iptal etmesi ve ücretinin iadesine hakkı bulunmaktadır.

-Etkinlik katılımınızı başka bir etkinlik veya aynı etkinliğin farklı bir tarih / mecradaki seferiyle değiştirmek istemeniz durumunda etkinlik başlamadan 7 gün evvel kullanıcının bu talebini beyan etmesi gerekmektedir. Etkinlik başlangıcından 7 gün ve daha az sürede yapılması istenen değişiklik talepleri yayıncı inisiyatifinde olup; değişikliğin yapılamaması durumunda kullanıcının iade hakkı bulunmamaktadır.

-Etkinlik ödeme yöntemini kullanıcının değiştirmesi durumunda, bu değişiklik etkinlik başlangıç saatinden 24 saat evvel yapılmalıdır. Yapılması istenen değişiklik etkinlik başlangıcından 24 evvel tamamlanmadığı durumda kullanıcının iptal / iade hakkı bulunmamaktadır.