Arama:

Eğitimler

Put Me In A Fairy Tale

2019 Aralık ayı içerisinde Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları dâhilinde yer alan “Put Me In A Fairy Tale” isimli projenin başlangıç eğitimini Ataşehir Halil Atamavcı İlkokulu’nda verdim. Bu projenin hedefleri: Öğrencilerin okuma alışkanlıklarının, okur yazarlık ve dil becerilerinin, çok kültürlü anlayış ve hoşgörülerinin geliştirilmesi. Peki biz neler yaptık?.. Yazının devamı

Felsefeciler Derneği P4C Eğitimcileri

P4C eğitimi almış felsefe öğretmenleriyle iki ayrı buluşma gerçekleştirdik. İlk buluşmamızda Masallara Dair programımın çerçevesinde sohbet ettik. Felsefe öğretmenlerinin birbirinden güzel soruları sayesinde daha önce hiç değinmediğim konuları düşünme, farklı bakış açılarında cevaplar arama imkânı buldum.
İkinci buluşmamız ise Hikâyeme Nasıl Çalışırım 1 Atölyesi için oldu. 20 öğretmenimizle hikâyeye çalışma alıştırmaları yaptık. Bir metni ezberlemeden nasıl anlatacak hale gelebileceklerini çeşitli pratiklerle deneyimledik.

Üsküdar Öğretmen Destek Eğitim Programı

Kendini Değiştir; Geleceği değiştir” projesi kapsamında düzenlenen öğretmen destek eğitim programında Üsküdar İlçe’si öğretmenleriyle hikâyeler, masallar ve anlatıcılık konulu çevrim içi eğitimde buluştuk. Katılan öğretmenlerimizin ilgisi ve içten geri bildirimleri için teşekkürler.

Eğitim sonrası geri bildirimler için tıklayın