Arama:

Festivallerde Hikayeler

2.Uluslararası Hikaye Anlatıcılığı Festivali

20-23 Mart 2019 tarihleri arasında Bir Kitap Üç Masal ekibi olarak “Altay Masalları” ile katıldığımız bu festivalde, müzik eşliğinde renkli bir anlatım performansı sergiledik.

Küçükçekmece Belediyesi “Kuş Kanadında Masallar” Masal Festivali

Organizasyonunu benim de mezunu olduğum Seiba’nın üstlendiği Küçükçekmece’de ilk kez gerçekleştirilen ‘Masal İstanbul’ Uluslararası Masal Festivali kapsamında, ben de bir masal anlattım. Temamız kuşlar olunca, elbette Yazının devamı

Yıldız Teknik Üniversitesi 1002 Şiir ve Masal Kulübü

Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencilerinin (çoğunluğu mühendislik öğrencileri olmak üzere) kurduğu YTÜ 1002 topluluğunun düzenlediği şiir, edebiyat ve hikâyeleri konu alan etkinlik kapsamında anlatıcılık serüvenim ile ilgili sohbet edip, ardından da bir mit anlattım.

UHAK 2019

1-12 Ekim 2019 tarihinde Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü’nde düzenlenen Ulusal Hikâye Anlatıcılığı Kongresi’ne Çağdaşım Gılgamış adlı çalışmam ile Yazının devamı

Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisi

2018 yılının Temmuz ve Ağustos ayında Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisi’nce gerçekleştirilen “Kahvaltı Sofrası” etkinliği kapsamında, Lüleburgaz’ın çeşitli mahallelerinde yaşayan kadınlarla üç farklı tarihte buluştuk. Bu buluşmalar toplamında yaklaşık üç bin kadın ve çocuğa masal anlatmanın keyfini, bir anlatıcı olsam bile anlatamam.